День фінансів, 26 вересня: +125% за англійську, розстрочка від Привату в Apple і Google Pay, хакери і Prozorro — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів, 26 вересня: +125% за англійську, розстрочка від Привату в Apple і Google Pay, хакери і Prozorro

615
У четвер, 26 вересня, рахували гроші заробітчан, дізнавалися про нову технологію Привату і слухали офіційне попередження від Укрпошти:
Мова до хорошої зарплати доведе. Як зазначають експерти сайту hh.ua, сьогодні в Україні вимога про володіння англійською мовою фігурує в кожній п’ятій вакансії. Найчастіше знання іноземної мови вимагають від IT-фахівців, менеджерів по роботі з клієнтами, інтернет-маркетологів тощо. І чим у претендента краще з англійською мовою, тим більше йому готовий платити роботодавець. Доходить і до +125% до середньої початкової зарплати.
«̶Б̶і̶г̶л̶і̶ «Білі» хакери і марафон з пошуку багів. В Україні вперше відбувся масштабний марафон з пошуку багів у державній системі. Піонером виявилася Prozorro. Саме там запросили «білих» хакерів, щоб перевірити систему закупівель на вразливість до кібератаки. Призовий фонд хакерам склав $7 000 грошової винагороди і грант $10 000 на сертифікацію в навчальному центрі Softprom by ERC. Ось що з цього вийшло.
Гроші заробітчан. Ніхто краще, ніж НБУ, не зможе підрахувати гроші. Цього разу Нацбанк рахував, скільки грошей переказали заробітчани в Україну з початку року. Цифри в новині, а якщо рахувати по країнах – в лідерах перекази з Польщі, потім Чехія. Перекази з Росії лише на третій позиції.
Долар падає. А ціни? Чому долар падає, а ціни зростають? З цим злободенним питанням ми вирішили звернутися до наших колег з Youtube-каналу Finance.ua. Завдяки їхній допитливості, і фінансовому експерту Олексію Козирєву отримали дуже розлогу і корисну відповідь. Ділимося нею з вами:
До речі, якщо у вас після перегляду відео виникають питання, пишіть їх у коментарях. Знаємо, що колеги з Youtube-каналу Finance.ua завжди відповідають підписникам.
Офіційне попередження від Укрпошти. Якщо хто не буде готовий, вони не винні. А підготуватися необхідно до чергового підвищення. Обіцяють підвищувати тарифи вже з нового року. Правда, разом з підвищенням тарифів, кажуть, що багато чого зміниться на краще. Ось що обіцяє Смілянський.
Перепис населення. Хвилиночку … електронний перепис населення. В Україні можуть провести електронний перепис населення, об’єднавши всі державні реєстри з даними про українців в один. Принаймні, про це заявив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет. З його слів, якщо проводити перепис в звичному форматі, держава витратить 5 млрд грн.
Розстрочка від Привату в Apple Pay і Google Pay. ПриватБанк запустив нову для українського і глобального банківського ринку технологію миттєвого оформлення кредитних договорів розстрочки в безконтактних цифрових гаманцях Apple Pay і Google Pay. У банку зазначають, що оформлення кредиту при оплаті за товар смартфоном відбувається так само миттєво і безконтактно, як і оплата власними коштами.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас