Милованов розповів, як українці зможуть купити землю


Милованов розповів, як українці зможуть купити землю

В Україні передбачається ввести в дію різні фінансові інструменти, які дозволять купувати землю.

Про це міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Мілованов повідомив в ефірі “Свободи слова”.

Читайте також: Милованов розповів, як захистити ринок землі від тіньових схем

“Ми плануємо надати різні, дуже різні фінансові інструменти, які дозволятимуть українцям придбати землю. Один, про який ми говорили, – це компенсація процентної ставки. Це означає, що людина може взяти під низьку процентну ставку (5%, наприклад) кредит і купити землю за ці гроші – чи може використовувати ці гроші на те, щоб розвивати свій бізнес на землі. Будуть й інші інструменти. Наприклад, буде певна кількість землі з фіксованою низькою ціною, яку можуть викупити саме ті, хто працюють на ній”, – зазначив Милованов.

Також, за його словами, буде можливість першочергового викупу для тих, хто має право оренди ділянки, або живе на ній. Передбачається варіант, коли людина може подати бізнес-план і показати, що хоче робити з цією землею – і тоді отримає або знижку на купівлю, або відстрочку, наприклад, погашення частини вартості землі.

“Будуть інші фінансові інструменти. І тут буде як держава задіяна, так і банківська система. А також міжнародні організації, українські організації. Я сьогодні спілкувався з фінансовими інвесторами, вони готові заходити, допомагати”, – заявив міністр.

При цьому він зазначив, що ринок землі в Україні існує давно, просто “весь цей час у когось був доступ до землі, а у когось – ні”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua