Милованов розповів, як захистити ринок землі від тіньових схем


Милованов розповів, як захистити ринок землі від тіньових схем

Прозорість ринку землі – найкращий захист від тіньових схем.

Про це сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов на конференції щодо реформи управління земельними відносинами.

Читайте також: Гончарук назвав дві умови для запуску ринку землі

“Проблеми, які ми піднімаємо, вирішуються через створення рівних правил гри. Сьогодні малий фермер чи власник має право отримати ті самі ресурси, ті самі гроші, за ті самі кошти викупити і конкурувати з великим бізнесом — сірим, білим, чесним. Яким завгодно. Прозорість ринку – це найкращий захист від тіньових схем”, – сказав Милованов.

Він зазначив, що тіньові схеми надають можливість тому, хто може собі дозволити, найняти юристів або купити депутатів чи чиновників і провести ті схеми, які були.

“Прозорість ринку дозволяє вирівняти всіх учасників ринку. Ці проблеми вирішуються тим, що ми надаємо власність, ми захищаємо права власності. Це стосується не тільки землі. Це стосується всієї економіки. Це стосується рейдерства, це стосується інвестицій в Україні”, – зауважив урядовець.

Також він закликав усім суспільством слідкувати за тим, хто стане власником землі.

“Ми маємо всі разом, як суспільство, слідкувати за тим, хто цю землю отримає. Це важливо — не закон захищає, а суспільство захищає. Ми маємо всім суспільством слідкувати за тим, щоб українець отримав землю. Від впровадження ринку землі має виграти той, хто готовий на землі працювати, а не той, у кого кращі зв’язки чи кращі юристи”, – наголосив міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua