ВР скоротила перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню


ВР скоротила перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому проєкт закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню» (1050).

За таке рішення проголосували 349 депутатів.

«17 вересня на своєму вечірньому засідання комітет з питань цифрової трансформації розглянув законопроект №1050. Від народних депутатів надійшло 16 правок та пропозицій до законопроекту. На засіданні комітету 13 правок було враховано, одна – врахована редакційно», – зазначив, заступник голови комітету ВР з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко,

Він також зауважив, що ухвалення змін, що містяться в законопроекті, «дозволить запровадити простий та дієвий механізм започаткування діяльності для суб’єктів господарювання, які бажають здійснювати діяльність у сфері телекомунікації, а також наблизить законодавство України до законодавства ЄС».

Законопроєктом пропонується замінити ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікації на надання повідомлення суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, про початок провадження діяльності.

Також варто додати, що даний законопроєкт був ухвалений парламентом в першому читанні 10 вересня 2019 року. Тоді ж було ухвалене рішення про скорочену процедуру його підготовки до розгляду у другому читанні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua