"Легка розстрочка" від Альфа-Банку Україна в мережі "Фокстрот". Щомісячна комісія відміняється!


"Легка розстрочка" від Альфа-Банку Україна в мережі "Фокстрот". Щомісячна комісія відміняється!

Альфа-Банк Україна запустив партнерську програму з купівлі товарів у розстрочку – «Легка розстрочка» з щомісячною комісією 0%. Першим учасником програми стала всеукраїнська мережа магазинів електроніки та побутової техніки «Фокстрот».

З вересня клієнти Альфа-Банку Україна можуть придбати у «Фокстрот» товар, який сподобався, в розстрочку на декілька місяців, при цьому не сплачуючи щомісячну комісію банку. Такі умови діють при покупці з кредитною карткою Альфа-Банку.

Оплата покупки частинами – оптимальне рішення для придбання побутової техніки, вартість якої часто стає серйозним випробуванням для бюджету. Оплата покупки відбувається рівними частинами, а річна ставка на весь період складає всього 0,01%. Розстрочку можна оформити на період від 3 до 24 місяців. На кожен окремий товар «Фокстрот» встановлює свій оптимальний строк.

Послуга «Легка розстрочка» активується за кілька хвилин. Необхідно повідомити продавцеві, що ви є клієнтом Альфа-Банку і ходите придбати товар в розстрочку. Після цього не потрібно витрачати час на укладання якихось угод. Клієнту приходить SMS з номера 3530, в якому вказано код і пропозиція перевести покупку в розстрочку. Досить відправити безкоштовне SMS з кодом у відповідь, щоб заявка на розстрочку була прийнята в роботу. Активація буде підтверджена також за допомогою повідомлення.

Стежити за погашенням розстрочки можна у зручному інтернет-банкінгу My Alfa-Bank.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua