У Словаччині запустили двоповерхові поїзди


У Словаччині запустили двоповерхові поїзди

Чеська компанія RegioJet вперше в Словаччині запустила двоповерхові вагони на неелектрифікованому маршруті Братислава-Комарно.

Два потяги з п’ятьма вагонами кожен дозволять наростити пропускну спроможність на жвавому регіональному маршруті між Братиславою, Дунайською Стредою і Комарно.

RegioJet запустила двоповерхові вагони 16 вересня, вони курсують у ранкові та вечірні години пік. Поїзд складається з тепловозів Eurorunner виробництва Siemens Mobility і двоповерхових вагонів, які раніше використовувалися DB Regio біля Мюнхена.

Щоб отримати дозвіл на експлуатацію таких вагонів і локомотивів в словацькій мережі, компанії знадобилося півроку.

RegioJet став першим оператором в Словаччині, який використав двоповерхові поїзди на регіональному неелектрифікованому маршруті. Два двоповерхові поїзди з п’ятьма вагонами дозволяють RegioJet збільшити пропускну спросожність на популярній регіональній лінії, що з’єднує Братиславу з Дунайською Стредою і Комарно.

RegioJet надає послуги PSO на лінії Братислава-Дунайська Стреда-Комарно з 2011 року. Раніше маршрут був непопулярним, але до сьогоднішнього дня став найбільш жвавою одноколійною залізницею в країні.

Час у дорозі від Братислави до Комарно, яке розташоване поруч з угорським кордоном, становить понад 2 години, поїзди курсують цим маршрутом щогодини, і з 20-хвилинними інтервалами в години пік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua