PayTech Ukraine 2019: про що говорили експерти платіжного ринку (фотозвіт)


12 вересня 2019 року в UNIT.City на конференції PayTech Ukraine 2019 зібралися експерти платіжного ринку України для огляду та обговорення останніх трендів і тенденцій, регуляторних ініціатив та їх впливу на ринок.


Відвідувачі PayTech Ukraine 2019, серед яких представники “Укрексіма” та “Укргазбанка”, насолоджуються невимушеною атмосферою

Організатори BankOnline, UAPS та портали Finance.ua, Minfin.com.ua зуміли залучити для обговорення платіжних систем України понад 300 осіб, серед яких 23 запрошені спікери ділилися діджитал рішеннями глобальної цифровізації та практичним досвідом.


Учасники PayTech Ukraine 2019 на прикладах змогли оцінити найкращі практики впровадження платіжних технологій

Серед запрошених експертів був й Сергій Савчук, керівник управління ліцензування юридичних осіб та реєстрації платіжних систем Нацбанку. Він розповів про плани регулятора щодо майбутніх змін платіжного ринку України відповідно до Другої платіжної директиви ЄС.


Сергій Савчук пояснює, як Нацбанк реформуватиме платіжний ринок в Україні

Успіхами та невдачами компанії у проєктуванні та запуску електронного гаманця ділилася проєктний менеджер LeoWallet Маріам Матіашвілі


LeoWallet здолав тяжкий шлях, аби стати успішною фінтех-платформою

Про те, як знаходити та завойовувати нові ніші, конкурувати з великими банками й фінтех-компаніями, розповів Голова Правління банку Конкорд Юрій Задоя.


Класичний банк може відкрити для себе нові грані розвитку, каже Задоя.

Олексій Шевцов, регіональний представник UnionPay International в Україні, Молдові та Вірменії, розповідав про плани міжнародної платіжної системи на українському ринку. “Після завершення реєстраційної процедури в Нацбанку України у 2018 році, UPI готова повноцінно виходити на ринок країни. Зараз запустили розробку і підключення партнерів з національною платіжною системою ПРОСТІР, а також сертифікаційний проєкт з ПриватБанком”, – повідомив Шевцов.


Шевцов запевняє, що Україна стала третім стратегічним районом для Union Pay International.

Директор Kuna.io Семен Каплоушенко на PayTech Ukraine 2019 зазначив, що платформа стала першою публічною криптовалютною біржею у Східній Європі, яка вже у 2015 році випустила свій продукт на ринок і отримувала перші реєстрації. Він також розповів про головні проблеми бізнесу при взаємодії із банками й платіжними системами, шляхи їх вирішення, що таке платіжні системи 3.0 та способи налагодження взаємодії криптовалюти і фіату.


Семен Каплоушенко розкриває секрети взаємодії бізнесу із платіжними системами.

Неофіційний огляд нових платіжних технологій, їх оцінку з точки зору потенціалу розвитку для банку здійснив Заступник Голови Правління Ощадбанку – Антон Тютюн. Він зазначив, що у найближчі 5 років 70-80% платіжних карток мігрують у цифрові гаманці, а згодом приватне обслуговування у відділеннях банку стане платним.


Антон Тютюн розповідає, що найголовніше при діджиталізації — це право на приватне життя, емоції та самовираження.

В рамках PayTech Ukraine 2019 Владислав Дикий, який представляв Департамент платіжних систем та інноваційного розвитку, поділився новими можливостями для учасників платіжного ринку України та розповів про інструменти оптимізації витрат на ведення карткового бізнесу.


Владислав Дикий розповідає про можливості учасників платіжного ринку через ПРОСТІР.

Учасники змогли стати свідками відкритої дискусії з регулятором в особі заступника Голови Національного банку України Сергія Холода з активними гравцями платіжного ринку, представниками банківських та небанківських фінансових організацій, платіжних систем і профільних асоціацій. Обговорювали, що чекає платіжний ринок України в перспективі 2019-2020 рр.


Сергій Холод розмірковує над питанням, чи є транформація ринку платежів та переказу коштів еволюцією чи революцією.

Відвідувачі PayTech Ukraine 2019 були забезпечені максимумом корисного контенту, невимушеною атмосферою клубного формату, комфортними лаунж-зонами для нетворкінгу та смачною каву non-stop.


Душевне спілкування з колегами по бізнесу теж було у програмі!

Насичена одноденна програма розкішного дня завершилася вечором коктейлів від світового бестселера — компанії Jack Daniel’s Tennessee Whiskey.


Чекаємо на вас наступного року!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua