Стало відомо, скільки українців задоволені якістю газу


Стало відомо, скільки українців задоволені якістю газу

Якістю газу задоволені 62% опитаних споживачів, тепла – 54%, електроенергії – 77%.

Про це йдеться в соціологічному дослідженні, яке було проведено Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення Регіональної газової компанії і охоплює 16 областей України, а також міста Дніпро, Кривий Ріг, Харків.

Зазначається, що серед отримувачів послуги газопостачання якістю енергоресурсу задоволені 62% (в тому числі 33% – повністю задоволені), не задоволені – 11%. Серед отимувачів послуги теплопостачання якістю енергоресурсу задоволені 54% (в тому числі 30% – повністю задоволені), не задоволені – 18%. Серед отримувачів послуги електропостачання якістю енергоресурсу задоволені 77% (в тому числі 51% – повністю задоволені), не задоволені – 9%.

Безперебійністю газопостачання задоволені 94% (в тому числі повністю задоволені 79%), незадоволені – 1%. Безперебійністю теплопостачання задоволені 73% (в тому числі повністю задоволені 50%), незадоволені – 9%. Безперебійністю електропостачання задоволені 75% (в тому числі повністю задоволені 48%), незадоволені – 9%.

Згідно з даними дослідження, багато споживачів енергетичних ресурсів з інформації в рахунках не розуміють, скільки саме вони платять за спожитий енергоресурс, а скільки – за послугу з його доставки в помешкання. Щодо газопостачання 50% вказали, що з щомісячних рахунків їм зрозуміло, скільки саме вони платять за спожитий енергоресурс, а скільки за послугу з його доставки в помешкання, не зрозуміло – 45%. Щодо теплопостачання розуміють, скільки вони платять за тепло, а скільки – за доставку 51%, не розуміють – 44%, щодо електропостачання розуміють 64%, не розуміють – 33%.

Як оплатити комунальні послуги в Приват24

Географічно опитування охоплює 16 областей України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська) та міста Дніпро, Кривий Ріг і Харків. Всього було опитано 2000 респондентів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua