Сертифіковано перші пристрої з підтримкою новітнього стандарту Wi-Fi 6


Сертифіковано перші пристрої з підтримкою новітнього стандарту Wi-Fi 6

У розвитку технології Wi-Fi зроблено черговий крок – 16 вересня почала роботу програма сертифікації Wi-Fi CERTIFIED 6.

Сертифікація за цією програмою гарантує відповідність обладнання специфікації IEEE 802.11ax, що визначає новий стандарт бездротової технології Wi-Fi 6.

Для пристроїв Wi-Fi 6 обов’язковою є підтримка двох частотних діапазонів – 2,4 і 5 ГГц. Це забезпечує більшу пропускну спроможність і вдвічі більше просторових потоків у порівнянні з попередніми стандартами технології. Внесені в новому стандарті поліпшення, як повідомляється у відповідному прес-релізі Wi-Fi Alliance, дозволяють «істотно підвищити загальну продуктивність мережі Wi-Fi в складних умовах з великою кількістю підключених пристроїв».

Простіше кажучи, в таких місцях як стадіони, аеропорти ітощо, зв’язок буде надійнішим, а швидкість – вищою. Теоретична максимальна швидкість для Wi-Fi також збільшується – з 3,5 Гбіт/с до 9,6 Гбіт/с, але ці цифри не мають великого значення, оскільки в звичайних домашніх умовах таких швидкостей не отримати.

Першим смартфоном, який отримав сертифікат Wi-Fi 6, став Samsung Galaxy Note10. Нові смартфони iPhone 11 на момент надходження в продаж цієї п’ятниці, 20 вересня теж повинні бути сертифіковані за стандартом Wi-Fi 6.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua