Фонд Держмайна судитиметься з Ахметовим за "Укртелеком"


Фонд Держмайна судитиметься з Ахметовим за "Укртелеком"

Верховний суд України ухвалив направити на новий розгляд справу проти ТОВЕСУ” Ріната Ахметова про розірвання договору купівлі-продажу 92,79% акцій “Укртелекому” і стягнення $81,9 млн пені за прострочення виконання зобов’язань за інвестпрограмою.

Про це свідчить відповідна постанова Верховного суду від 28 серпня.

Читайте також: Обмеження OPAL для Газпрому набули чинності

Верховний суд скасував рішення судів, які відмовили задовольнити позов Фонда держмайна до ТОВЕСУ”.

Відповідно до постанови, у рішеннях судів першої та апеляційної інстанції не вбачається, на підставі яких саме доказів суди дійшли висновку про здійснення інвестицій саме на суму 450 млн доларів.

“Посилаючись на наявність у матеріалах справи щорічного кошторису інвестицій ТОВЕСУ”, суди не звернули уваги, що зазначені документи стосуються інвестицій чи витрат “Укртелекому”, а не “ЕСУ”. З огляду на невстановлення судами попередніх інстанцій усіх обставин справи, необхідних для правильного вирішення даного спору, рішення та постанова у частині первісного позову підлягає скасуванню, а справу – спрямовано на новий розгляд”, – резюмували у Верховному суді.

Фонд держмайна за підсумками оголошеного восени 2010 року конкурсу на початку 2011 року продав 92,79% акцій “Укртелекому” українській “дочці” австрійської EPICТОВЕСУ” – за 10 млрд 575,1 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua