Світовий банк може кредитувати переробку відходів - Міненерго


Світовий банк може кредитувати переробку відходів - Міненерго

Міністерство енергетики та захисту навколишнього природного середовища обговорило зі Світовим банком можливість розширення портфеля інвестиційних проектів і відкриття напрямків для інвестування в переробку твердих побутових відходів.

Про це повідомила прес-служба міністерства.

Читайте також: Міненергетики США розробить Україні план дій на зимовий сезон

“Міністр енергетики та захисту навколишнього природного середовища Олексій Оржель обговорив зі Світовим банком загальні пріоритети подальшої співпраці. Сторони висловили зацікавленість у подальшій плідній співпраці з розширення портфеля інвестиційних проектів Світового банку в Україні та початку нових енергетичних проектів. Зокрема, міністр запропонував представникам Банку відкриття напрямів для інвестування в переробку твердих побутових відходів”, – йдеться в повідомленні.

Міністр акцентував увагу представників Світового банку на тому, що останні глобальні тенденції показують, що тільки сталий розвиток енергетичного сектору з великою увагою до боротьби зі зміною клімату та захисту навколишнього природного середовища може забезпечити його конкурентоспроможність на світовому рівні.

“Ми чекаємо довгої і продуктивної співпраці. Зокрема, ми хочемо відійти від лінійної моделі і будемо працювати над побудовою процесів відповідно до принципів кругової економіки. Це дозволить ефективно використовувати наші ресурси і не завдавати шкоди навколишньому природному середовищу», – зазначив Оржель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua