Альфа-Банк Україна вручив четвертий сертифікат на 25 000 гривень


Альфа-Банк Україна вручив четвертий сертифікат на 25 000 гривень

Наталію Рудик з міста Житомир банк привітав з виграшем грошового призу в 25 000 гривень в акції Альфа-Драйв. Вручення сертифікату відбулося 10 вересня у відділенні Альфа-Банку Україна у Житомирі, по вул. Перемоги, 7а.

Пані Рудик обслуговується в банку близько двох років. Вона є активним користувачем бізнес-картки та онлайн-банку для підприємців «ОК, Альфа!», а виграш планує вкласти у власний бізнес – салон краси, яким займається уже 17 років.

Виграшний сертифікат переможниці вручив Юрій Бугрим, регіональний директор з малого та середнього бізнесу Північної дирекції Альфа-Банку Україна:

«Ми прагнемо бути якомога ближчими до наших клієнтів, бути їм не просто банком, а партнером. Тому не тільки надаємо дистанційно банківські послуги та зручні умови користування безконтактною бізнес-карткою, але й розігруємо гроші для підприємців – на розвиток, просування, початок невеликої справи. А головний приз – автомобіль, який ми розіграємо наприкінці року, надихне підприємців досягати більшого у своїх сферах.»

Нагадаємо, що Альфа-Банк Україна проводить унікальну акцію «Альфа-Драйв» на підтримку малого бізнесу в Україні. У цій акції кожний ФОП може виграти 25 000 гривень на розвиток свого бізнесу. І, найголовніше, наприкінці на учасників акції чекає грандіозний мега-приз – автомобіль бізнес-класу!

Умови участі дуже прості: підприємець – фізична особа, який зареєструється в онлайн-банку для підприємців ОК, Альфа! та здійснить через нього принаймні 5 транзакцій, а також 5 POS-транзакцій бізнес-карткою, незалежно від суми, отримує 1 квиток, що бере участь у розіграші. Щотижня банк визначатиме одного переможця грошової винагороди в 25 000 гривень серед усіх клієнтів, які мають щонайменше 1 квиток. Найголовніший приз – автомобіль – розігруватиметься серед клієнтів, які мають 3 і більше квитків.

Акція Альфа-Драйв та розіграші грошових винагород триватимуть з 1 серпня по 30 листопада 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua