Рівень довіри українців до мікрокредитування зростає


Рівень довіри українців до мікрокредитування зростає

Ринок мікрокредитування в Україні продовжує зростати.

Так, за даними аналітиків ФК Dinero, кількість заявок на мікрокредитування зросла цього літа у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року на 27,3% , при цьому обсяг кредитування компанією перевищує середньоринковий рівень на 15%. «Наразі спостерігається стале зростання ключових показників розвитку ринку МФО і підвищення рівня довіри населення в цілому до послуги мікрокредитування. Це очевидно з показників нашої компанії, – пояснює динаміку СЕО ФК Dinero Ілля Веселий. – 70% клієнтів, що звернулись за позикою до нашої компанії влітку – особи, які беруть її у нас повторно».

Статистичні дані Нацкомфінпослуг за останні три роки підтверджують зростання всіх базових показників небанківськіх фінансових організацій. Обсяг кредитів у 2018 році виріс у порівнянні з 2017 р. на 45%. За інформацією держрегулятора, основні споживачі фінансових послуг – фізичні особи, малий та середній бізнес.

Довідка Finance.ua:

Українська фінансова компанія Dinero – частина європейського холдингу, що працює в країнах СНД та Європейського Союзу. Компанія створена у жовтні 2017 року як мікрофінансова організація, що спеціалізується на короткострокових беззаставних позиках. Головна мета: швидка фінансова допомога громадянам України у досягненні їх цілей. На українському ринку МФО Dinero демонструє стрімке зростання, ставши в 2019 р лідером онлайн-продажів за версією Finance.ua.

Компанія сприяє формуванню стабільного і прозорого фінансового ринку в Україні, входить до асоціацій: ВАФК, ОФУ, ЕМА.

Дотримуючись принципів КСВ, компанія Dinero реалізує низку суспільно корисних проектів, зокрема благодійних, освітніх та спрямованих на поліпшення екології.

Сайт Dinero в списку надійних сервісів онлайн-кредитування: https://www.ema.com.ua/citizens/whitelist/

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua