Долар падає: чому і що буде з валютою далі - думка експерта


Долар падає: чому і що буде з валютою далі - думка експерта

Українська гривня в другій половині осені знизиться до долара до рівня 25,5-26,5 грн/дол. з можливим ситуативним ослабленням до 27,5 грн/дол.

Такими прогнозами поділився старший аналітик «Райффайзен Банку Аваль» Михайло Ребрик в коментарі УНІАН.

Читайте також: Падіння запасів нафти в США спровокувало зростання світових цін

«У базовому сценарії у другій половині осені ми очікуємо повернення курсу гривні в діапазон 25,5-26,5 з можливим ситуативним ослабленням до 27,5 грн/дол.», – сказав експерт.

За його словами, до деякого ослаблення гривні може підштовхнути сезонне збільшення активності імпортерів, ослаблення продажів валюти з боку нерезидентів-інвесторів в ОВДП і активізація купівлі валюти з їх боку для конвертації отриманих купонних платежів.

Водночас, позитивного ефекту для курсової стабільності Ребрик очікує у разі підписання нової угоди з Міжнародним валютним фондом.

За оцінками експерта, поточна сприятлива ситуація на валютному ринку склалася завдяки жорсткій монетарній політиці Національного банку України та зростанню пропозиції валюти з боку аграріїв від експорту рекордного врожаю. Також істотну підтримку пропозиції на валютному ринку надають експортери-металурги, при цьому відчувається зниження активності імпортерів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua