В "Київстарі" пояснили, чому проти відключення "сірих" телефонів за IMEI


В "Київстарі" пояснили, чому проти відключення "сірих" телефонів за IMEI

Питаннями “сірого” імпорту мобільних терміналів має займатися митниця, а не мобільні оператори.

“Що стосується IMEI-кодів (міжнародний ідентифікатор обладнання, IMEI код – ред.) – ми проти того, щоб відключати абонентів через те, що недобросовісний продавець продав йому “сірий” телефон. Боротьба з незаконним ввезенням і продажем мобільних телефонів – функція органів митного контролю та правоохоронців. Перекладати цю роботу на телеком-операторів – неправильно”, – сказав в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” президент компанії “Київстар” Олександр Комаров.

Читайте також: Samsung і Huawei захопили третину світового ринку смартфонів

Він також зазначив, що для вирішення проблеми крадених телефонів існує так званий “чорний список пристроїв”, в який “трубки” потрапляють за заявою власника про крадіжку або втрату і після цього не можуть більше використовуватися в мережах операторів окремо взятої країни.

Водночас, Комаров наголосив, що ідентифікація абонентів потрібна, однак має відбуватися послідовно, в кілька етапів, з певними стимулами для абонентів з боку операторів і з боку держави.

“Ідентифікація – це, перш за все, захист самого абонента від того, що хтось може “забрати” номер і зняти гроші з картки. Чомусь наші люди цього не бояться, вони думають про міфічне стеження, а не про елементарні принципи безпеки своїх коштів”, – зазначив президент “Київстару”.

За його словами, на сьогодні в мережі “Київстар” до 15% абонентської бази – ідентифіковані клієнти.

До речі, якщо ви хочете купити новий телефон, але бракує коштів… Зручний сервіс від Finance.ua допоможе вибрати персональний кредит онлайн. Аналізуємо ваші вимоги щодо кредитних продуктів і пропонуємо найкращі варіанти:

Порівняти і замовити кредит онлайн 🧐

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua