«Хочеш комфорту для життя – оформи «ХочуКу» від «Юнекс Банк»


«Хочеш комфорту для життя – оформи «ХочуКу» від «Юнекс Банк»

На сьогодні, ми маємо такий темп життя, що поспішаємо жити: вранці поспішаємо на роботу, а ввечері – додому. І за гонитвою ми забуваємо про комфорт для себе і, тим більше, для своєї родини. Парадокс саме в тому, що ми поспішаємо заробити на «краще майбутнє», «відпочинок» та інше, коли нам просто хотілось би отриматти більше комфорту саме зараз.

Щоб дві паралельні під назвою «вільний час» та «вільні гроші» нарешті перетнулися, можна вдатися до одного з двох заходів: створити джерело пасивного доходу або отримати кредитну картку з відновлювальною кредитною лінією. Якщо прагнете фінансової свободи у найближчий термін, то рекомендуємо скористатися другим варіантом.

«Extra money»

Що взагалі змінює отримання зручної кредитної картки?
По-перше, ви знайомі зі своїми тарифами: вони мають бути прозорими та зрозумілими.
На відміну від суми боргу, який винен колезі. Може виявитися, що у вашій пам’яті викарбувалися різні суми, а вам з цією людиною ще працювати.

По-друге, ви фінансово самостійні і можете розраховувати на себе, не псуючи відносини з оточенням. Хіба що ви такий щасливець, якому жодного разу не пригадували колишні виправдання, а певна «тітка Зоя» не розповідала про фінансові труднощі всім родичам.

По-третє, не потрібно відкладати бажану покупку на потім, до «кращих часів» і невизначеного майбутнього.

Кожен повинен мати певні «extra money» – вільні гроші на випадок ремонту, спонтанного вікенду або на участь у тренінгу чи навчальному курсі.

Тим паче, що використання «extra money» з картки приносить вам винагороду за покупки.

Саме таку платіжну картку ми пропонуємо у «ЮНЕКС БАНК». Сама назва кредитної картки – «ХочуКа» – говорить сама за себе: створена для задоволення бажань, «хотінь» та потреб.

Хочу «тут і зараз»
Насправді, кредитна картка з відновлювальною кредитною лінією допомагає подолати фінансовий бар’єр:
- гроші завжди під рукою на будь-який випадок і «до зарплати»,
- безкоштовний випуск та безкоштовне річне обслуговування картки,
- не сплачуєте жодних комісій, якщо тримаєте картку про всяк випадок як фінансовий «щит».

Якщо з призначенням картки все зрозуміло, то більш детально поговоримо про її можливості.
Власник картки «ХочуКа» вільно розраховується нею як в Україні, так і за кордоном: від оплати комунальних платежів до бронювання готелів і переказів коштів – всі платежі з однією карткою тепер цілком реальні.

Під час оплати карткою за кордоном конвертація в валюту картки здійснюється автоматично.

Не стягується комісія і під час безготівкових розрахунків в торгівельній мережі, платіжних онлайн-сервісах та Інтернет-магазинах (звісно, тільки за користування кредитними коштами), тому радимо сплачувати карткою, щоб не переплачувати комісію.

Насправді, жоден текст не зможе розкрити переваги та нюанси використання «ХочуКи» так, як це робить Сашко. Знайомтесь – це амбасадор кредитної картки «ХочуКа». Він ділиться досвідом використання картки «на практиці» та розповідає про свої фінансові питання на офіційних сторінках UnexBank в FB та Instagram.

Як багато можна витратити з «ХочуКою»?

Це питання про кредитний ліміт картки і він встановлюється банком за певних умов:
- тільки при наданні паспорту та ІПН, можна розраховувати на суму близько 30 000 грн,
- при наданні довідки про доходи або інших підтверджуючих документів – до 75 000 грн,
- а для клієнтів, що отримують заробітну плату на картку АТ «ЮНЕКС БАНК» – до 250 000 грн.

Але є приємна новина – кредитний ліміт завжди можна збільшити, надав банку підтвердження свого додаткового доходу і фінансового стану.

Це доречно навіть у випадку негативної кредитної історії – кожен клієнт має право на індивідуальний підхід!

На все про все – 55 днів

На всі витрати «ХочуКою» діє пільговий період – до 55 днів користування коштами банку за ставкою 0,001%. Це означає – жодних комісій 55 днів від моменту покупки, поки ви не повернете використану суму кредитних коштів на картку.

Погашення картки відбувається також без комісії і зручним клієнту способом:
- готівкою через касу «ЮНЕКС БАНК» або будь-якого українського банку;
- через онлайн сервіс на сайті «ЮНЕКС БАНК»;
- безготівковим переказом з іншого рахунку, відкритого в «ЮНЕКС БАНК» або в іншому банку;
- через термінали самообслуговування ПриватБанку (без комісії) або інші термінали, в яких є можливість поповнення банківського рахунку.
І гроші знов доступні клієнту в повному обсязі 24/7. Для цілодобового контролю достатньо завантажити мобільний додаток «Unex Bank» з AppStore або Google Play, або скористатися Web-версією.

Гроші мають властивість повертатися

Ймовірно, що найбільш приємне для наших клієнтів – це програма винагород за безготівкові витрати в рахунок кредитного ліміту. Кешбек від «ЮНЕКС БАНК» – це відсоток від суми витрат карткою за конкретний період часу, що повертається наприкінці цього періоду.
В залежності від періоду Офіційними правилами акції визначаються:
- діючі категорії покупок для участі в програмі,
- відсоток, що повертається,
- максимальний розмір винагороди за місяць.
Загалом, кешбек може становити від 3% до 25% від витрачених кредитних коштів.

Дуже зручно, що ви можете самостійно керувати накопичуванням кешбеку. Так, щомісяця ми пропонуємо новий перелік категорій витрат: від транспортних до розважальних. А власник «ХочуКи», зважаючи на свої вподобання, обирає для себе зручну категорію, за яку отримує на картку обумовлену суму від витрачених коштів в цих магазинах.

Влітку, «вибором сезону», звичайно, була категорія туристичних і готельних послуг, адже винагорода в 10% стає приємним додатком до відпочинку. А вже напередодні шкільного сезону клієнти надають перевагу кешбеку в 10% від витрат на канцелярію, шкільне приладдя та книги. Хоча винагорода за оплату послуг готелів кредитними коштами «ХочуКи» у цей час підстрибнула аж до 25%!

Окрім програми винагород, для власників карток «ХочуКа» проводяться акції та конкурси, в яких можна прийняти участь на сайті unexbank.ua, в розділі «Акції».

А зареєструвавши картку за посиланням bilshe.mastercard.ua, власники «ХочуКи» зможуть отримувати подарунки за розрахунки карткою ще й від МПС Mastercard.

Отже, радимо не втрачати нагоди й почати отримувати гроші, витрачаючи їх, вже зараз!

Замовляйте картку від «ЮНЕКС БАНК» онлайн прямо зараз або оформлюйте безпосередньо у відділеннях та точках продажу банку.

А для власників «ХочуКи» нагадуємо, що обрати свою винагороду за купівлі можна на сайті unexbank.ua, розділи «Винагорода за карткою» або «Акції».

Слідкуйте за анонсами винагород і нехай кожна покупка з «ХочуКою» буде приємною і вигідною!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua