Бюджет Києва в 2022 році може скласти понад 71 мільярд - Кличко


Бюджет Києва в 2022 році може скласти понад 71 мільярд - Кличко

З огляду на тенденції розвитку міста, бюджет Києва в 2022 році може скласти понад 71 мільярд гривень.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив на розширеному засіданні колегії КМДА, повідомляє прес-служба мерії.

За його словами, саме такий показник закладено в середньостроковому “прогнозі бюджету міста Києва”, який презентували під час засідання. Зазначається, що це перший подібний прогноз кошторису, який розробила столична влада.

“Цей фінансовий прогноз стосується 2020-2022 років. І стане “дорожньою картою” для стратегії розвитку столиці. Адже саме запровадження середньострокового бюджетного планування має посилити бюджетну дисципліну. А також – запровадити ефективний механізм управління бюджетними коштами”, – сказав мер.

Він додав, що це – можливість планування ресурсів на перспективу. А також визначення пріоритетів у використанні бюджетних коштів та їх ефективний розподіл.

“Середньострокове бюджетне планування надає більше можливостей і для реалізації довгострокових інфраструктурних проектів”, – зазначив мер.

Кличко підкреслив, що, з огляду на тенденції розвитку міста в 2020-2022 роках, прогнозується зростання валового регіонального продукту в Києві в рамках 4,5-5,7%.

“Це дасть можливість істотно збільшити кошторис міста. Уже наступного року ми можемо отримати бюджет майже 64 млрд гривень. У 2021 – понад 68 млрд. А в планах на 2022 – 71 з половиною мільярд гривень, – зазначив Кличко.

Також мер нагадав: “У 2015 році бюджет столиці склав 31 млрд гривень. Сьогодні, завдяки ефективним змінам в управлінні містом, ми отримали на цей рік бюджет понад 58 млрд грн”.

Мер зазначив, що збільшити надходження до бюджету планують в тому числі і за рахунок проведення прозорих конкурсів на приватизацію об’єктів комунального майна та конкурсів на оренду торгових майданчиків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua