В ЄС більш ніж 300 млн євро використовувалися не за призначенням


В ЄС більш ніж 300 млн євро використовувалися не за призначенням

У Європейському Союзі (ЄС) виявили махінації на 371 млн євро, що пов’язані із забезпеченням житла та харчування біженців у Італії.

Це випливає з річного звіту, який публікує Європейська служба по боротьбі з шахрайством (OLAF).

Повідомляється, що в 2018 році в Євросоюзі близько 371 млн євро були використані не за призначенням чи незаконно привласнені.

“Ці кошти будуть поетапно відшкодовуватися відповідними владами ЄС і країн – членів союзу з тим, щоб проекти принесли користь і поліпшили життя всіх європейців”, – йдеться в повідомленні.

За попередньою інформацією, мова йде про проекти із забезпеченням житлом і харчуванням шукачів притулку в Італії. Так, біженці і мігранти не завжди отримували належного їм за законом харчування, а в ряді випадків були змушені використовувати продукти, термін придатності яких вже закінчився.

Зазначимо, що слідчі пов’язали ці факти з діяльністю організованих злочинних угруповань. Прокуратура Італії по боротьбі з мафією почала розслідування відносно 84 осіб.

У 2017 році обсяг нецільових витрат був майже в 10 разів більшим і перевищував 3 млрд євро. Такий великий розрив в цифрах в порівнянні з минулим роком пов’язаний з тим, що два роки тому слідчі проводили спеціальне розслідування, що стосувалося шахрайства на митниці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua