Нацбанк бере участь у понад 400 судових процесах про виведення банків з ринку


Нацбанк бере участь у понад 400 судових процесах про виведення банків з ринку

Національний банк України бере участь у більш ніж 400 судових процесів щодо рішень про виведення банків з ринку та повернення кредитів рефінансування, наданих збанкрутілим банкам.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

“Більше 400. Стільки справ за участі Національного банку сьогодні розглядається в різних судах України і не лише. Вони відтягують ресурси НБУ та часто спрямовані на оскарження тих дій регулятора, які безпосередньо пов’язані з виконанням ключових функцій НБУ і без яких неможливою була б макрофінансова стабільність, якої Україні вдалося досягнути”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, все це спроба підірвати авторитет і незалежність регулятора, а отже, і стати на заваді виконанню призначення НБУ – бути на захисті цінової та фінансової стабільності.

“Наслідки відчує кожен. Тому ми переконані, це повинні бачити, знати і розуміти усі українці. Сьогодні ми робимо ще один крок назустріч більшій прозорості і на сторінці «Неприватний шторм» розкриваємо беспрецендентний обсяг систематизованої інформації про перебіг судових справ, у яких задіяний Національний банк”, – додали в прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua