0 800 307 555
0 800 307 555

Працівники Райффайзен Банку Аваль долучилися до "Забігу у вишиванках"


24 серпня, на День Незалежності України, корпоративна команда Райффайзен Банку Аваль взяла участь у всеукраїнському «Забігу у вишиванках», організованому за підтримки Федерації любителів спорту та Торгово-промислової палати України.

Цьогоріч захід у Києві пройшов ушосте і зібрав близько 2000 дорослих та дітей. Дистанцію для патріотичного забігу кожен обирав сам: від 100 метрів до 10 кілометрів. Команда банку бере участь у своєрідному святкуванні Дня Незалежності України вже вдруге поспіль. Деякі з працівників долали обрані дистанції разом зі своїми сім’ями.

«Забіг у вишиванках» – це не тільки про спорт і патріотизм. Зібрані в рамках заходу кошти були передані на придбання ліків для онкохворих дітей.

Отже, спортсмени банку, крім яскравих позитивних емоцій від святкування, мали змогу допомогти тяжкохворим дітям, які потребують вартісного лікування.

Крім Києва, «Забіг у вишиванках» одночасно проводився в низці інших міст України – Рівному, Миколаєві, Одесі, Новій Каховці, Херсоні, Сумах, Чернігові, Кривому Розі, Хусті. Ідею також активно підтримали українці за кордоном, зокрема, в США – аналогічні забіги пройшли у Вашингтоні та Нью-Йорку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua