Чому розкуповують забраковані після «дизельгейту» автомобілі


Чому розкуповують забраковані після «дизельгейту» автомобілі

У США компанія Volkswagen активно розпродає дизельні автомобілі, які вона раніше викупила у їхніх власників через встановлене на них шахрайське програмне забезпечення. Чому американці охоче купують ці машини?

Є кілька причин, чому американці купують автомобілі Volkswagen, які брали участь у скандалі під назвою «Дизельгейт». Перш за все, тому, що вони при невеликому пробігу коштують удвічі дешевше від нових моделей. При цьому вони як і раніше мають відмінну німецьку надійність.

Крім того, на американському ринку дизельними моторами, як правило, оснащуються позашляховики і пікапи. Тобто машини, які споживають багато пального. А ось дизельні автомобілі Volkswagen – це невеликі седани і хетчбеки. Тобто в даному випадку мова йде про пряму економію на пальному.

Продаючи дизельні автомобілі, на яких раніше було встановлено шахрайське програмне забезпечення, Volkswagen спочатку проводить їх техобслуговування. Німці також дають на них гарантію на 4 роки або на 77 000 км пробігу. Тобто покупці таких машин захищені від різних неприємних сюрпризів.

Картки для водіїв

Volkswagen в Сполучених Штатах викупив близько 380 000 дизельних автомобілів з нелегальним програмним забезпеченням. Більшість з них вже знайшли нових власників (перед цим програмне забезпечення привели в порядок). Тож не дивно, що такі машини користуються підвищеним попитом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua