Знижки до святкових вихідних із Visa Fishka


Учасники мультипартнерської Програми винагород FISHKA – власники платіжних карток Visa Fishka та Visa Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль мають можливість скористатися додатковими перевагами на АЗК «ОККО» під час святкових вихідних.

Щоб скористатися святковою пропозицією з нагоди Дня незалежності*, розраховуйтеся з 23 по 26 серпня включно на касі АЗК «ОККО» платіжною карткою Visa Fishka або Visa Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль та отримуйте балами:
- 5 грн/л за бензин та ДП;
- 1,5 грн/л за газ.
Пропозиція не сумується з іншими знижками.

Розраховуйтеся платіжною карткою Visa Fishka або Visa Business Fishka та завжди отримуйте більше!

*Акція проводиться в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (за винятком АР Крим та зони OOC) з 23.08.2019р. до 26.08.2019 р. Знижка від існуючих цін у розмірі 5 грн балами /1 л бензину, дизельного палива та 1,5 грн балами/ 1л газу з наявного на АЗК у місці проведення Акції асортименту нараховується балами на рахунок учасника у Програмі лояльності Fishka за увесь придбаний літраж при розрахунку за вказане пальне платіжною карткою Visa Fishka або Visa Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль. Знижка не сумується з будь-якими іншими знижками, які надаються у межах діючих на АЗК «ОККО» у місці проведення Акції пропозицій. Бали додаються до загального балансу рахунку учасника у Програмі лояльності Fishka та стають доступними до списання через 24 години після купівлі вказаного пального.

Деталі на myfishka.com або за номером гарячої лінії Fishka 0800505118.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua