Альфа-Банк Україна розіграв 25 000 грн на розвиток малого бізнесу і привітав першого переможця!


Альфа-Банк Україна розіграв 25 000 грн на розвиток малого бізнесу і привітав першого переможця!

На підтримку малого бізнесу в Україні Альфа-Банк Україна проводить унікальну акцію «Альфа-Драйв», у якій кожний ФОП може виграти 25 000 гривень на розвиток свого бізнесу. І, найголовніше, наприкінці на учасників акції чекає грандіозний мега-приз – автомобіль бізнес-класу!

Першим переможцем розіграшу стала Романова Аранка Василівна з міста Ужгород, яка є клієнтом Альфа-Банку Україна і займається своїм бізнесом у ресторанній сфері. 19 серпня клієнтці офіційно передали сертифікат на 25 000 гривень в ужгородському відділенні банку.

Виграти 25 000 гривень може кожний підприємець – фізична особа, який зареєструється в онлайн-банку для підприємців «ОК, Альфа!» та здійснить через нього принаймні 5 транзакцій. За кожні 5 транзакцій в онлайн-банку та 5 POS-транзакцій бізнес-карткою, незалежно від суми, клієнт отримує 1 квиток, що бере участь у розіграші. Щотижня банк визначатиме одного переможця грошової винагороди в 25 000 гривень серед усіх клієнтів, які мають щонайменше 1 квиток.

Найголовніший приз – преміальний автомобіль – розігруватиметься серед клієнтів, які мають 3 і більше квитків.

Ігор Вірясов, віце-президент, директор малого і середнього бізнесу Альфа-Банку Україна, відзначив: «Ми як банк тісно працюємо з малим та середнім бізнесом. Тому знаємо, чого потребують підприємці, чого їм не вистачає для ведення бізнесу та впроваджуємо сервіси, які полегшують їм життя. У нашому онлайн-банку «ОК, Альфа!» дистанційно через комп’ютер або смартфон можна сплатити податки, відправити звіт у податкову, завантажити шаблони документів, здійснити будь-які транзакції, зекономити на супровідних послугах і багато іншого. Але ми прагнемо підтримувати наших клієнтів не лише у повсякденному веденні бізнесу, але й у підвищенні його ефективності. Тому розігруємо серед ФОПів гроші на розвиток їхньої справи. Фінальним призом ми обрали автомобіль бізнес-класу, який символізує той успіх, до якого прагне кожний український підприємець».

Акція «Альфа-Драйв» та розіграші грошових винагород триватимуть з 1 серпня по 30 листопада 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua