176
Facebook надасть керування інформацією про себе на сторонніх ресурсах
— Технології&Авто
Соцмережа Facebook оголосила про впровадження нової функції, яка дасть можливість користувачеві керувати тією інформацією про себе, яку Facebook надає програмам та іншим сайтам.
Про це написала компанія у своєму офіційному блозі.
Читайте також: Facebook оштрафують на 5 мільярдів доларів
«Off-Facebook Activity дозволяє вам побачити перелік додатків і сайтів, які надсилають нам інформацію про вашу діяльність, та очистити цю інформацію з вашого облікового запису, якщо ви вважаєте за потрібне», – пише компанія.
Мета цієї функції – підвищити рівень прозорості й контролю за своїми даними у Facebook, зазначили в компанії. Нещодавно з цією ж метою було оновлено керування вибором таргетованої реклами.
Найближчим часом функція почне працювати в Ірландії, Південній Кореї та Іспанії, а в наступні кілька місяців вона буде впроваджена в інших країнах.
За матеріалами: Mind
Поділитися новиною
Також за темою
Електрокар чи автомобіль з ГБО: що вигідніше
У Каліфорнії відкрили хаб із 40 зарядками для електромобілів та сонячними панелями
Чому автовиробники радять міняти моторну оливу рідше
Microsoft видаляє гарячі клавіші Copilot у Windows 11
Kia почне використовувати гуманоїдних роботів Boston Dynamics на виробництві
Показали рендери рестайлінгу Renault Kangoo
