Назвали вартість найдорожчих українських лотів у системі ProZorro


Назвали вартість найдорожчих українських лотів у системі ProZorro

За рік роботи на ринку України в системі ProZorro.Продажі виділили п’ять найдорожчих лотів-продажів об’єктів, які суттєво поповнили державний і міські бюджети.

Про це передає прес-служба ProZorro.Продажі в Facebook.

Найдорожчим лотом в повідомленні вказують приміщення колишнього ресторану у Львові, яке займає підвал і перший поверх цілих трьох будівель на площі Ринок. Такий об’єкт пішов з молотка за 116 мільйонів гривень.

Хоч продаж готелю “Житомир” була анонсована з перших днів роботи малої приватизації, на пошуки нового власника пішло чимало часу. При цьому об’єкт продали за 60 млн грн.

Трохи менше, за 57 мільйонів гривень вдалося продати тернопільський радіозавод “Оріон”. Це одне з провідних підприємств України з виробництва професійних засобів радіозв’язку.

Пішло з молотка за 56 мільйонів гривень ще одне приміщення в центрі Львова, де перебуває архітектурний пам’ятник національного значення, розташований в межах території, внесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО”, – пояснили в прес-службі.

Крім цього, за 51 мільйон гривень продали дослідний завод “Хвиля” у Львові. У нього входять 23 будівлі в місті і ще 27 будинків у селі Новий Яричів Кам’янка-Бузького району.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua