У "Райффайзен Банк Аваль" вперше за 14 років змінився керівник


У "Райффайзен Банк Аваль" вперше за 14 років змінився керівник

Наглядова рада “Райффайзен Банку Аваль” вирішила призначити головою правління фінустанови Олександра Писарука – банкіра з 27-річним досвідом, включаючи досвід на керівних посадах у провідних міжнародних банках, Національному банку України та Міжнародному валютному фонді.

Як повідомили в прес-службі банку, рішення ухвалене після ретельного відбору і має бути погоджено державними органами нагляду.

У банку нагадали, що Володимир Лавренчук обіймав пост голови правління “Райффайзен Банку Аваль” попередні 14 років, і за цей час банк трансформувався, став сучасною і ефективною фінустановою, добре інтегрованою з однією з провідних європейських банківських груп “Райффайзен Банк Інтернаціональ”.

“Володимир Лавренчук вніс вагомий вклад в успіх “Райффайзен Банку Аваль”. Він виважено і з великою самовіддачею керував банком, часом ведучи його крізь дуже бурхливі води. Він передає своєму наступнику сильний банк. Від імені наглядової ради хочу висловити йому нашу подяку і високе визнання”, – прокоментував голова наглядової ради Мартін Грюль.

За його словами, в особі Писарука банк знайшов досвідченого і добре відомого наступника, який продовжить успішну роботу Лавренчука.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua