Фіскальна служба донарахувала бізнесу майже 22 мільярди податків і зборів


Фіскальна служба донарахувала бізнесу майже 22 мільярди податків і зборів

Державна фіскальна служба України (ДФС) в січні-липні поточного року здійснила понад 10 тис. планових та позапланових перевірок платників податків, за результатами яких донарахувала до сплати в бюджет 22,7 млрд грн податків і зборів.

«В цілому за результатами контрольно-перевірочної роботи донараховано в бюджет 22,7 млрд грн, з яких узгоджено 6,7 млрд грн, в тому числі основного платежу з податку на прибуток – 1,699 млрд грн, ПДВ – 1,912 млрд грн», – повідомили в прес-службі ДФС.

Зокрема, за вказаний період співробітники підрозділу аудиту ДФС провели 2,8 тис. планових перевірок платників податків, 7,5 тис. позапланових перевірок і 2 тис. зустрічних звірок.

Так, Фіскальна служба здійснила 132 перевірки фінансових установ з відокремленими підрозділами, за результатами яких донарахувала 518,8 млн грн. У свою чергу, за результатами контролю за дотриманням вимог валютного законодавства ДФС донарахувала пеню за порушення термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності на загальну суму 315,3 млн грн, а також податку на прибуток з іноземних юридичних осіб на 207,2 млн грн.

Крім того, на виконання постанов суду (в тому числі отриманих в минулому році) проведено 32 документальні перевірки, за підсумками яких до сплати в бюджет донараховано 151,2 млн грн. Крім того, на виконання інших доручень правоохоронних органів, які надаються при розслідуванні кримінальних проваджень, податківці провели 485 документальних перевірок та донарахували 407,9 млн грн.

Також повідомляється, що за вказаний період співробітники Фіскальної служби провели 549 документальних перевірок платників податків на предмет дотримання законодавства України з питань державної митної справи та донарахували до сплати в бюджет 509,4 млн грн.

Відзначається, що реальний внесок підрозділів аудиту ДФС із забезпечення надходжень до бюджету склав більше 6 млрд грн, включаючи надходження грошовими коштами і зниження від’ємного значення об’єкта оподаткування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua