13 штатів подали до суду на адміністрацію США через міграційне правило «про багатих»


13 штатів подали до суду на адміністрацію США через міграційне правило «про багатих»

Коаліція з 13 штатів США подала до суду на адміністрацію президента Дональда Трампа, намагаючись заблокувати нове правило, яке передбачає видачу американських віз лише фінансово забезпеченим претендентам.

Таку інформацію передає Голос Америки.

На думку експертів, це правило може різко скоротити – щонайменше вдвічі – легальну міграцію через відмову в видачі віз малозабезпеченим мігрантам.

Сотням тисяч людей будуть відмовляти у візах або посвідках на проживання, якщо їх рівень доходу не буде відповідати досить високим стандартам або якщо вони будуть отримувати допомогу від держави у вигляді соцдопомоги, продовольчих талонів, державного житла або участі в програмі медичного обслуговування для малозабезпечених Medicaid.

Нове правило дозволить відмовляти у візі заявникам, які не задовольняють вимоги щодо доходу або отримують допомогу від держави.

«Адміністрація Трампа виступає з чітким посланням: якщо ви багаті, вам раді, якщо бідні, то ні, – заявив генеральний прокурор штату Вашингтон Боб Фергюсон. – Це правило суперечить американському духу, спрямоване проти іммігрантів і є незаконним».

Правило оприлюднене в понеділок і почне діяти 15 жовтня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua