Apple залишила трійку лідерів ринку смартфонів


Apple залишила трійку лідерів ринку смартфонів

Найбільш відомі компанії, що займаються глобальною ринковою аналітикою, опублікували квартальні звіти про світові продажі смартфонів.

За оцінками експертів, вперше за довгий час позиція Apple в рейтингу виробників помітно похитнулася.

За даними агентства IHS Markit, глобальні поставки iPhone з квітня по червень були настільки низькими, що це дозволило конкурентам витіснити Apple з трійки лідерів. З результатом в 35,3 мільйона пристроїв вона поступилася позиції не тільки Samsung і Huawei, але і OPPO, а Xiaomi, що продала близько 30 мільйонів смартфонів, стала для Apple серйозним конкурентом.

Експерти вважають, що OPPO змогла зацікавити європейських мобільних операторів випуском моделей з підтримкою мереж п’ятого покоління. Це призвело до зростання продажів на 13% в порівнянні з аналогічним кварталом минулого року – 31,9 проти 36,2 мільйона пристроїв відповідно.

Зростання в поточному звітному періоді, на думку аналітиків, вдалося продемонструвати тільки Samsung і Huawei. Остання може зіткнутися з проблемами в поточному кварталі – відносини компанії з американським урядом як і раніше мають напружений характер.

Втім, в оцінках маркетингових аналітиків немає єдиної думки. Звіти компаній Canalys, Strategy Analytics і Counterpoint відрізняються від даних IHS Markit – згідно з їхньою статистикою, Apple як і раніше входить в трійку лідерів серед виробників смартфонів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua