Як зібрати дитину до школи і не переплатити при цьому


Як зібрати дитину до школи і не переплатити при цьому

Поки діти насолоджуються останніми тижнями канікул, батьки вже щосили готуються до нового навчального року. Для сімей, в яких є школярі, серпень за видатками можна порівняти з передноворічним груднем. Ми підготували шість порад про те, як не переплатити, збираючи дитину до школи.

1. Не закуповувати в найближчій крамниці

Часу до початку навчального року залишилося мало. Але не поспішайте отоварюватися в першій-ліпшій торговій точці. Якщо пошукати, завжди можна купити дешевше. Пройдіться по магазинах, ринках. Кінець літа – час шкільних базарів, на яких багато зі шкільного приладдя можна придбати на 10%-40% дешевше, ніж в магазинах.

2 Торгуйтеся

Обов’язково робіть це на ринках. У торговців шкільною «амуніцією» зараз сезон, і вони не соромляться накручувати ціни. При цьому вони розуміють, що він скоро закінчиться. Багато хто, щоб не «заморожувати» гроші в непроданій шкільній формі, запросто можуть скинути від 5 до 10% від початкової ціни.

Не соромтеся торгуватися і в магазинах. Особливо якщо ви знаєте, що десь неподалік торгують схожими рюкзаками або шкільними костюмами. Скажіть про це продавцю або адміністратору, і вам можуть зробити знижку.

3. Купуйте оптом

Канцелярське приладдя намагайтеся купувати про запас: на весь навчальний рік або більше. Можна зробити колективну покупку разом зі знайомими чи сусідами. Так у вас є шанс заощадити до 20%. До того ж ви надовго забудете про цю статтю витрат.

4. Вивчайте цiни в інтернет-магазинах

Онлайн майданчикам не потрібно платити за оренду торгових точок. Тому вони можуть собі дозволити робити хороші знижки. Часто, крім цього, вони пропонують і безкоштовну доставку. Ви зможете заощадити і гроші, і час.

5. Пам’ятайте про програми лояльності

Товарами для школи зараз торгують майже всі. Перше, що ви побачите, зайшовши, наприклад, в будь-який «Епіцентр» – шкільна форма. Канцелярське приладдя лежить на найвидніших полицях в «Сільпо», «Фуршеті», Novus. У всіх цих і багатьох інших магазинах є програми лояльності. Витративши чималу суму на школу, ви заробите бонуси, які зможете витратити на майбутні покупки. Цим потрібно користуватися.

 
6. Не бійтеся брати кредити

У багатьох кредити асоціюються з переплатами, але це не зовсім так. У період тотальних розпродажів або активного сезону – як, наприклад, наша підготовка до школи – за рахунок кредитних коштів можна купити товари з істотною знижкою і добре заощадити, навіть з урахуванням оплати за кредитом. Правильний кредит здатний знизити навантаження на сімейний бюджет в періоди великих витрат. У тому числі і напередодні початку навчального року.

 
Гарний приклад – сезонний цільової кредит «Шкільний» в Ідея Банку. Банк пропонує до 10 000 гривень на 2 два роки без додаткових страховок. Погашати його можна як рівними платежами, так і достроково – додаткових комісій за це банк не бере. Для оформлення потрібно прийти в найближче відділення Ідея Банку з паспортом та ідентифікаційним кодом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua