Шкільний шопінг без проблем! Готуємось до школи з Таскомбанком!


Шкільний шопінг зазвичай вимагає не тільки багато часу, але й значних витрат. За нашими підрахунками, напередодні 1 вересня батьки у середньому витрачають на одного школяра 5-6 тис. грн. Запобігти удару по гаманцю допоможуть кредитні пропозиції Таскомбанку.

З кредитними картками ТАСКОМБАНКУ можна не тільки безкоштовно використовувати кредитні кошти до 55 днів, але й отримувати кешбек – повертати частину витрачених коштів – навіть на власні кошти. Наприклад, ви купуєте шкільний костюм, взуття й спортивну форму з #PudraCard від Таскомбанку і з кожної покупки повертаєте 5% від витраченої суми. На зекономлені кошти можна придбати рюкзак для спортивної форми. Замовити картку можна за хештегом #PudraCard в Instagram. Картку в будь-який час та місце доставить мобільний банкір.

Найпопулярніша картка Таскомбанку — «Велика п’ятірка» також стане вірним помічником під час шкільного шопінгу. Купуючи 100 і 1 предмет для підготовки дітей до навчального року, можна отримати 2% кешбеку, розраховуючись в супермаркетах за кредитні кошти, й 1% за будь-які інші покупки в магазинах та інтернеті, як за кредитні, так і за власні кошти. Оформити картку також можна безкоштовно за наявності тільки паспорту й коду. І лише якщо бажаний кредитний ліміт перевищує 30 тис. грн, може знадобитися довідка про доходи. Користуватися кредитним лімітом безкоштовно можна до 24 числа наступного місяця. Це значно полегшить навантаження на сімейний бюджет. Після доведеться платити лише 3,6% в місяць. Погасити заборгованість можна без комісій — поповнення картки безкоштовне.

Якщо ви плануєте похід на шкільний ярмарок, де прийнято розраховуватися готівкою, можна оформити кредит в будь-якому відділенні Таскомбанку. Ми пропонуємо кредити до 500 тис. грн. на термін до 4-х років. За статистикою позичальники в цей перід надають перевагу цільовим споживчим кредитам чи кеш-кредитам. Наші менеджери надають індивідуальні консультації, щоб підібрати оптимальну кредитну програму для кожного клієнта.

Ми впевнені, що з Таскомбанком шкільний шопінг пройде без проблем, а витрати будуть розумними й економними.

Оформити #PudraCard

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua