"Приват" контролює понад 80% поставок через морські порти


"Приват" контролює понад 80% поставок через морські порти

Із червня імпорт нафтопродуктів через порт “Миколаїв” практично не здійснюється, як і палива через порт “Південний”, а основний обсяг припав на термінали, що знаходяться під контролем групи “Приват” – понад 80% усіх поставок.

Про це із посиланням на дані Адміністрації морських портів повідомляє enkorr.

“У червні-липні порт (Миколаїв – ред.), за даними АМПУ, прийняв близько 1 тис. т нафтопродуктів. Для порівняння, у травні через порт Миколаїв надійшло 30,04 тис. т нафтопродуктів, а середньомісячний імпорт у минулому році становив 31,3 тис. т/місяць”, – зазначається у повідомленні.

Повідомляється, що обсяги перевалки в цьому порту впали до мінімуму після того, як Дніпропетровське управління ДФС почало проводити слідчі дії на території місцевого терміналу “Ойл трансшипменту” в рамках розслідування діяльності групи компанії “Трейд Коммодіті”. Саме ця компанія була основним клієнтом нафтоперевалочного комплексу в порту Миколаєва.

Нагадуємо, що в кінці травня-2019 Дніпропетровське управління ДФС опечатало резервуари “Ойл трансшипменту” із 11 тис. тоннами базового масла, призначеного для ТОВ “Оптимус Коннекшн” (афілійована з “Трейд Коммодіті”). Масло як і раніше заблоковано в резервуарах терміналу, і ДФС продовжує спроби його заарештувати, зазначає видання.

Із червня, за даними АМПУ, не провадиться імпорт палива і через порт “Південний”.

“На початку серпня порт (“Південний” – ред.) відновив перевалювання імпортного палива, прийнявши нафторудовози Optimaflot із туркменським ДТ. Причина двомісячної зупинки пов’язана з великими накопиченими запасами палива в резервуарах порту”, – зазначається у повідомленні.

Всього у липні через морські порти імпортовано 102,25 тис. т нафтопродуктів (ДТ, нафта та інше).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua