Обсяг ринку нелегальної горілки в Україні оцінили в 15 млрд грн


Обсяг ринку нелегальної горілки в Україні оцінили в 15 млрд грн

У період з січня по червень 2019 року обсяг українського ринку нелегальної горілки склав 15 млрд грн. Про це розповів директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

У той же час генеральний директор асоціації «Укргорілка» Володимир Остапюк зазначив, що обсяг українського легального ринку горілки за перше півріччя склав 5,7 млн ​​декалітрів, що практично рівнозначно обсягу легальної продукції.

«За оцінками представників Всесвітньої організації охорони здоров’я і МВФ, обсяг нелегального алкоголю перевищує 50% ринку. Це приблизно 12 млрд грн втрат бюджету на рік. Цей показник не змінюється. Купити нелегальну горілку можна в розливайках, на ринках і через інтернет в кілька разів дешевше в порівнянні з цінами в магазинах», – сказав експерт.

У Державній фіскальній службі уточнили, що на даний момент проводиться комплекс заходів «Акциз-2019», в рамках якого з початку року було вилучено 118,2 тис. декалітрів спирту на суму 241,8 млн грн і 87,4 тис. декалітрів алкогольних напоїв на 134,3 млн грн.

«Припинено діяльність 16 незаконних виробництв спирту і 80 незаконних виробництв алкогольних напоїв», – повідомили у відомстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua