Депозит Стандарт від Індустріалбанку знов у ТОП-15 депозитів


Депозит Стандарт від Індустріалбанку знов у ТОП-15 депозитів

Депозит «Стандарт» від Індустріалбанку посів 14 позицію в рейтингу кращих депозитних програм в доларах США. Умови розміщення вкладів в доларах США строком на 3 місяці вивчали фахівці Prostobank.ua. У дослідженнях брали участь всі депозити різних банків з будь-якою виплатою відсотків і незалежно від можливості поповнення або часткового зняття з вкладу.

За даними Prostobank.ua середня ставка по таких депозитах становить 2,08% річних. За депозитною програмою «Стандарт» від Індустріалбанку ставка у доларах США на 3 місяці становить 3% річних.

Нагадаємо, що на початку червня саме депозитна програма «Стандарт» була визнана однією з кращих. Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підбило підсумки свого двадцять п’ятого «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів», де Індустріалбанк посів 11 позицію в рейтингу, вкотре підтвердивши рівень надійності та привабливості депозитів банку.

Депозит «Стандарт» дозволяє збільшувати відсотки за рахунок щомісячних поповнень, які виплачуються по закінченню строку дії вкладу (у разі відмови від автоматичної лонгації) на платіжну картку, яку банк випускає кожному вкладнику. Вклад відкривається на строки 1,2,3,6,9,13 місяців. У разі оформлення вкладу «Стандарт» в національній валюті на термін 9 або 13 місяців за допомогою мобільного додатку Industrial24, до базової відсоткової ставки додається Бонусна ставка + 0,25% річних.

Для виплати вкладу та відсотків банк відкриває платіжну картку, клас картки може змінюватися в залежності від суми депозиту:

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua