0 800 307 555
0 800 307 555

США готові після Brexit якомога швидше підписати торгову угоду з Британією


США готові після Brexit якомога швидше підписати торгову угоду з Британією

Сполучені Штати будуть готові якомога швидше підписати торгову угоду з Британією після того, як країна залишить Європейський Союз.

Про це заявив державний секретар США Майк Помпео.

Головний дипломат США зустрівся в середу з новим міністром закордонних справ Великобританії Домініком Раабом. Голова британського МЗС перебував у Вашингтоні в рамках поїздки Північною Америкою, спрямованою на зміцнення зв’язків з неєвропейськими країнами напередодні Brexit.

Зараз у відносинах США і Великобританії існує певна напруженість, спричинена розбіжностями з приводу того, як боротися з Іраном, зміною клімату та іншими проблемами.

Офіційні особи США сподіваються, що відносини нового прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона з президентом США Дональдом Трампом в кінцевому підсумку призведуть до двосторонньої торговельної угоди.

“Ми підтримуємо суверенний вибір Сполученого Королівства, проте в кінцевому підсумку Brexit стане потрясінням, і ми будемо на порозі, з ручкою в руці, готові якомога швидше підписати нову угоду про вільну торгівлю”, – сказав він.

Рааб зазначив, що Великобританія “абсолютно рішуче” вийде з ЄС до кінця жовтня. Щойно Великобританія вийде з ЄС, вона зможе вільно укладати двосторонні торговельні угоди з іншими країнами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua