ПУМБ подвоїв продажі страхових полісів ОСАГО


ПУМБ подвоїв продажі страхових полісів ОСАГО

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжує розвивати напрямок продажів страхових послуг від партнерів. Так, у другому кварталі 2019 року ПУМБ подвоїв продажі страхових полісів ОСАГО в порівнянні з аналогічним періодом у 2018 році.

Приріст продажів на кінець червня склав 102%. Найбільшу кількість страховок у другому кварталі було продано в Дніпропетровській і Запорізькій областях – 42% від загальної кількості.

«Продаж страхових полісів, що покривають класичні страхові ризики, дуже перспективна ніша для банку. Ми економимо час і зусилля клієнта: менеджер банку сам підбирає кращу пропозицію по страховці від шести провідних страхових компаній, а також допомагає оплатити поліс. Все займає від 15 до 20 хвилин максимум. Якщо ж клієнт раніше обслуговувався в банку, і інформація про нього вже є в базі, оформлення займає ще менше часу», – прокоментував начальник відділу банківського страхування роздрібного бізнесу ПУМБ В’ячеслав Меліхов

Нагадаємо, ПУМБ пропонує своїм клієнтам оформити страховки від 6 страхових компаній – АСКА, Арсенал Страхування, ARX, ІНГО, VUSO і АСКО ДС. Придбати страховий поліс можна як на сайті банку, так і в відділеннях і точках продажів ПУМБ. Також клієнти банку можуть оформити страховий поліс ОСАГО через месенджер Viber.

Оформити електронний поліс автоцивілки

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua