Долар може зрости до 30 гривень - валютний прогноз експертів на осінь


Долар може зрости до 30 гривень - валютний прогноз експертів на осінь

Фінансові аналітики кажуть, що спекулянти масово обміняли долари на гривні і купили цінні папери. Цим було зумовлено падіння курсу долара до психологічної позначки в 25 грн. Але вже восени очікується зворотній процес – погашення облігацій і обмін гривні на валюту, що призведе до зростання курсу долара і євро.

Третя декада жовтня і перша декада листопада поточного року ознаменується зростанням курсу долара. Після значного зміцнення гривні, восени 2019 року очікується зростання курсу долара.

«Час, коли варто очікувати цієї ситуації, – третя декада жовтня і перша декада листопада поточного року», – прогнозує міжнародний економічний експерт, голова ГО «Національний інтерес України» Ігор Гарбарук.

Нинішнє ж зміцнення української національної валюти, за його словами, має виключно спекулятивну основу: на Україну звернули увагу міжнародні валютні спекулянти, які, скориставшись ситуацією, масово скуповували облігації внутрішньої державної позики.

Ближче до кінця року очікується зворотній процес – погашення облігацій і обмін української валюти на долари, що і призведе до зростання курсу американської валюти. «Встановлення на рівні 17% Нацбанком облікової ставки забезпечить власникам ОВДП надприбуток», – вважає Ігор Гарбарук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua