Банк "Кліринговий Дім" надає фінансову підтримку українським талановитим музикантам


Банк "Кліринговий Дім" надає фінансову підтримку українським талановитим музикантам

В липні 2019 року АБ «Кліринговий Дім» організував фінансову підтримку українським талановитим музикантам і запросив їх на особисте знайомство.

Банк продовжує надавати грошову підтримку обдарованим музикантам для участі в майстер-класах Австрійської Академії Бароко з 2018 року.

Цей грант було започатковано для талановитих українських оркестрантів на отримання ними нових навичок та майстерності в їх професійній сфері. В цьому році музикантів запрошено як студентів на майстер-класи до Austria Barock Akademie (АВА), що в Альтмюнстері, Австрія. Майстер-класи, тема яких – музика епохи бароко, дуже унікальні, адже навчаються вони виконувати музичні твори у звучанні часів її створення.

Набуваючи знання під музику бароко, абітурієнти мають кращі можливості зробити свій мистецький шлях до пізнаванності більш легким, та саме музика надихне їх бути творчо незалежними у майбутньому.

Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» пишається, що має змогу здійснювати фінансову підтримку талановитим українським музикантам і бути причетним до розвитку української музичної культури!

Ми найбільше цінуємо і віримо в добрі відносини, засновані на професіоналізмі та взаємовигідних рішеннях. Нам варто довіряти!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кліринговий Дім
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua