Німеччина стала найбільшим торговельним партнером РФ серед країн ЄС


Німеччина стала найбільшим торговельним партнером РФ серед країн ЄС

У 2018 році Німеччина стала як найбільшим імпортером товарів з Росії (33 млрд євро), так і найбільшим експортером в Росію (26 млрд євро). Загалом торік Росія була третім найбільшим партнером ЄС ро імпорту (8% від загального імпорту поза ЄС) і четвертим за величиною експорту в ЄС (4% від загального експорту в Євросоюз) в 2018 році.

У період з 2008 по 2018 рік дефіцит торгівлі ЄС з Росією зменшився (мається на увазі, що блок імпортував більше, ніж експортував). Цей дефіцит торгівлі був найвищим у 2011 році – 93 млрд євро і найнижчим в 2016 році – 46 млрд євро. У 2018 році дефіцит торгівлі ЄС з Росією склав 83 млрд євро.

В експорті Євросоюзу в Росію переважали “машини і транспортні засоби”, “хімікати” і “інша вироблена продукція”, які разом складали 90% експорту ЄС до Росії.

В імпорті ЄС з Росії переважали первинні товари (72%), переважно “енергетика”, “сировина” і “продукти харчування і напої”.

Крім того, “лікарські засоби” були найбільш експортованим продуктом ЄС у Росію, тоді як найбільша стаття імпорту з Росії – “сира нафта, машинне мастило”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua