Прибутковість виробництва молока в Україні зросла на третину


Прибутковість виробництва молока в Україні зросла на третину

Прибутковість виробництва молока в Україні в липні 2019 року збільшилася на 33,6% в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року.

Про це повідомив економіст інвестиційного центру Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) Андрій Ярмак на своїй сторінці в Facebook.

“Умовна прибутковість виробництва молока в комерційних господарствах України (УМВ, індекс умовної прибутковості виробництва молока) була в липні 2019 року вже на 33,6% вищою, ніж торішня в тому ж місяці”, – написав Ярмак.

Крім того, за словами експерта, прибутковість виробництва молока в Україні в липні зросла в порівнянні з червнем поточного року на 2,8% і була на 23% вищою, ніж в середньому за останні сім років для цього місяця.

При цьому, за період січень-липень цього року прибутковість виробництва молока була на 16,4% вищою від торішнього показника за аналогічний період.

Ярмак зазначив, що причиною зростання умовної прибутковості виробництва молока в Україні стало зростання цін на цю продукцію і зниження цін на корми. Водночас, за словами експерта, в серпні умовна прибутковість молока може зрости під впливом його дефіциту, що також може стати причиною ще більшого зниження експорту з України молокопродуктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua