"Кредит-Рейтинг" підтвердив найвищий рівень надійності вкладів АТ "Таскомбанк"


"Кредит-Рейтинг" підтвердив найвищий рівень надійності вкладів АТ "Таскомбанк"

30 липня незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про результати перегляду рейтингів надійності банківських вкладів (депозитів), присвоєних раніше українським банкам.
АТ «ТАСКОМБАНК» отримав найвищу оцінку надійності банківських вкладів (депозитів) — на рівні рівні «5» (найвища надійність). Це означає, що Банк надійній, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладів дуже низька.

Кредитний рейтинг ТАСКОМБАНКУ за результатами досліджень «Кредит Рейтинг» раніше визначений на рівні uaAAA (високий) з прогнозом «Стабільний».

Нагадаємо, що Національний банк України визначив новий перелік системно важливих банків згідно з яким ТАСКОМБАНК визнано системним банком. Це не тільки висока оцінка діяльності ТАСКОМБАНКУ, визнання його бездоганної репутації на ринку, але й підвищені вимоги та велика відповідальність фінансової установи. Достатність капіталу й ліквідності дозволяють банку чітко виконувати всі зобов’язання перед клієнтами й нормативні вимоги регулятора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua