У Windows з'явиться функція відновлення системи через хмару


У Windows з'явиться функція відновлення системи через хмару

Швидше за все, це буде схоже на те, як Apple дає можливість перевстановлення macOS шляхом завантаження копії з хмари, пише The Verge.

Хоча ця функція поки що недоступна для публічного тестування, Microsoft по суті недавно використовувала аналогічну функцію для своєї лінійки Surface, дозволяючи пристроям «відновлюватися з хмари», завантаживши копію Windows 10 і перевстановивши її.

За допомогою нової функції користувачі зможуть отримувати найсвіжішу версію Windows з серверів Microsoft, а не встановлювати застарілу ОС з диска або USB-накопичувача. Але відсутність доступу до інтернету робить її абсолютно непотрібною.

Наявні засоби підтримки Windows для ноутбуків зазвичай включають копію ОС на розділеній частині диска або сторонні інструменти для відновлення з хмари або USB-ключа. Схоже, Microsoft розглядає безліч різних способів усунення проблем.

Ця функція, швидше за все, стане ключовою для Microsoft Windows Lite і Windows Core OS (WCOS). Microsoft створює спрощену і аналогічну Chrome-OS версію Windows 10, і можливість відновити її на пристроях без підключення USB-пристрою може стати ключовим фактором для деяких апаратних засобів, які будуть працювати під управлінням Windows Lite.

Microsoft також повинна забезпечити повну підтримку OEM-виробників, щоб це працювало добре. Тому чекайте, що ця функція буде поступово впроваджуватися на машинах різних компаній, у міру того, як вона буде готова до тестування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua