Лондонська фондова біржа купує Refinitiv за $27 млрд


Лондонська фондова біржа купує Refinitiv за $27 млрд

London Stocks Exchange Group (LSEG), власник Лондонської фондової біржі, домовився про придбання Refinitiv Holdings Ltd., другого найбільшого світового постачальника фінансової інформації, з його акціонерами – консорціумом інвестфондів на чолі з Blackstone і Thomson Reuters.

Як повідомляється в прес-релізі біржі, в результаті угоди Refinitive оцінений приблизно в $27 млрд разом з боргами. Акціонери Refinitiv отримають в LSEG, яка розширила свій бізнес, близько 37% акцій і менше 30% голосів.

Біржа вважає, що завдяки придбанню мережі торгових і інформаційних терміналів, що належать Refinitive, вона зможе збільшити свої можливості в доставці даних, диверсифікувати спектр активів, що торгуються, розширити доступ до цільової аудиторії.

Крім того, в результаті угоди LSEG стане найбільшим акціонером онлайн-майданчика для операцій з облігаціями Tradeweb і власником платформи для валютних торгів FXall. Акції Tradeweb торгуються на Nasdaq.

Сукупна річна виручка LSEG і Refinitiv за підсумками 2018 року перевищила 6 млрд фунтів стерлінгів, зазначається в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua