Печерський суд Києва наказав призупинити примусовий продаж ПІБу - ВЕБ


Печерський суд Києва наказав призупинити примусовий продаж ПІБу - ВЕБ

Печерський районний суд Києва наказав призупинити примусовий продаж акцій ПАТ “Промінвестбанк” (ПІБ), повідомив російський ВЕБ, дочірньою структурою якого є ПІБ.

Раніше Державна виконавча служба України заарештувала акції Промінвестбанку, після чого на 28 серпня 2019 року був призначений аукціон з їх продажу.

Інтерес до купівлі активів вже висловили кілька компаній – це ТОВ “ФК “Женева” і “Європейське ощадне товариство” (обидва – Київ), пов’язані з інвестиційним бутиком Investohills екс-глави українського Альфа-банку Андрія Волкова, а також ТОВ “Кредитна установа “Інвестиційна” киянина Олександра Зінов’єва.

В середині липня стало відомо, що державний виконавець виставив на продаж на біржі ПФТС 99,7726% акцій ПІБу. Стартова ціна пакета – 532,099 млн грн (близько $20,9 млн за поточним курсом – ІФ). Російський ВЕБ володіє 99,7726% акцій Промінвестбанку. Ставши власником Промінвестбанку в 2008 році, він оцінює свої інвестиції в його розвиток в $2,7 млрд.

У вересні 2018 року Апеляційний суд Києва наклав арешт на акції українських “дочок” російських держбанків, включаючи Промінвестбанк, в зв’язку з заявою про забезпечення позову кількох пов’язаних з бізнесменом Ігорем Коломойським компаній, що мали активи в Криму, про визнання і виконання рішення Міжнародного арбітражного суду в Гаазі щодо стягнення з РФ компенсації за нерухоме майно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua