Apple оголосила про рекордну виручку


Apple оголосила про рекордну виручку

Американська корпорація Apple Inc. скоротила прибуток в третьому кварталі поточного фінансового року та збільшила виручку до рекордного значення. При цьому обидва показники виявилися кращими за прогнози ринку.

Про це йдеться в прес-релізі Apple.

Так, чистий прибуток компанії за квартал, що завершився 30 червня, склав $10,044 млрд, або $2,18 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $11,519 млрд, або $2,34 на акцію, за аналогічний період минулого року.

Виручка зросла всього на 1%, але цього вистачило для того, щоб встановити новий рекорд за цим показником для третього фінквартала – $53,809 млрд.

Аналітики, опитані FactSet, в середньому оцінювали прибуток компанії на рівні $2,09 на акцію при виручці в $53,4 млрд.

Виручка Apple від продажу різних продуктів скоротилася в минулому кварталі до $42,35 млрд із $43,1 млрд за той же період минулого року. Дохід від продажу смартфонів iPhone знизився на 12%, до майже $26 млрд. Але продажі комп’ютерів Mac збільшилися до $5,82 млрд із $5,26 млрд, планшетів iPad – до $5,02 млрд із $4,63 млрд, інших товарів (годинник Apple Watch, “розумні” колонки і т.д.) – до $5,53 млрд із $3,73 млрд.

Виручка в сегменті сервісів, включаючи App Store, підскочила на 13%, до $11,46 млрд із $10,17 млрд.

Apple зафіксувала помірне зростання виручки в Північній і Південній Америці, а також в Японії і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (без урахування Китаю), завдяки чому вдалося компенсувати зниження показника в Європі і в Китаї.

У минулому кварталі Apple повернула акціонерам більш ніж $21 млрд, у тому числі $17 млрд за рахунок викупу власних акцій. Компанія виплатить квартальні дивіденди в розмірі $0,77 на акцію.

Згідно з прогнозом Apple, в четвертому фінансовому кварталі її виручка буде перебувати в діапазоні $61-64 млрд. Консенсус-прогноз для цього показника становить $60,9 млрд.

Голова Apple Тім Кук пообіцяв “грандіозний” кінець календарного 2019 року. На цей період компанія запланувала презентацію кількох нових продуктів і сервісів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua