0 800 307 555
0 800 307 555

Вигідний «Спринт» від Банку Кредит Дніпро: спеціальна пропозиція для швидких позичальників


Вигідний «Спринт» від Банку Кредит Дніпро: спеціальна пропозиція для швидких позичальників

Банк Кредит Дніпро з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників розробив спеціальну пропозицію «Спринт», під час дії якої – до 31 серпня 2019 року – пропонує річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом, за умови повного погашення позики впродовж двох місяців із дати його отримання.

«Наша спеціальна пропозиція спрямована на популяризацію кредиту готівкою як зручного інструменту фінансового планування, яка може бути ще вигіднішою для дисциплінованих клієнтів, що погашають кредит достроково», – коментує Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро.

Для отримання кредиту діючі та нові клієнти з будь-якого регіону країни можуть зробити заявку на кредит зручним для себе способом: заповнивши форму на сайті банку, зателефонувавши в інфоцентр або звернувшись до будь-якого відділення фінустанови. Для оформлення кредиту знадобляться тільки паспорт та ІПН, довідка про доходи не потрібна. Попереднє рішення і розрахунок платежів клієнт отримує по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Прості й зрозумілі умови оформлення адаптовано для різного рівня доходів позичальників. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку. Позичальникам запропоновано широкий вибір каналів погашення: у системі інтернет-банкінгу Free Bank і за допомогою терміналів банку, шляхом перерахування коштів із картки будь-якого банку України (р2р-платежі), за допомогою кіосків самообслуговування EasyPay, iBox. Передбачено можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Докладніше з умовами спеціальної пропозиції «Спринт» можна ознайомитися за посиланням.
.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ», «Опора МСБ» у 2018-2019 роках, володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року», лауреатом премії FinAwards 2019.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Кредит Дніпро КЦВ
Опитування
В Контексті Finance.ua