Аналітики повідомили, скільки водії переплачують за нові автомобілі (інфографіка)


Аналітики повідомили, скільки водії переплачують за нові автомобілі (інфографіка)

Минулого місяця за нову машину американці віддавали в середньому 36 902 долари, що на 5 468 доларів більше выд середньостатистичних показників 2013 року року – 31 434 долари. Дані надала Edmunds – фірма, що займається дослідженнями автомобільної індустрії і керівництвом з онлайн-покупок.

Обмін з доплатою або купівля в розстрочку можуть дещо знизити ціну автомобіля, підвищення очевидне. При середньому показнику зростання цін з 2013-го року на 17% вартість автомобілів зросла на 21,8%.

Як заявив Метт Джонс, старший радник Edmunds зі споживчих питань, це сприяє тому, що все більше споживачів влазять в нові борги при купівлі нового автомобіля.

Перш за все на зростання цін вплинув розвиток технологій і поліпшення функцій безпеки. Крім того, покупці все частіше відмовляються від дешевого сегмента седанів і інших невеликих автомобілів, вибираючи замість них дорогі позашляховики і пікапи. Так, машина не класу «люкс» коштує в середньому 25 200 доларів США, тоді як позашляховики котируються на рівні 34 400 доларів, а пікапи – 47 400 доларів.

Як взяти кредит під низький відсоток

Крім того, 33% споживачів, перш ніж повністю погасити наявний кредит, повертаються в автосалон. Наявний баланс за старим кредитом можна прив’язати до позики на нову машину.

Середній показник такого негативного капіталу – 5 038 доларів. Шість років тому подібною послугою користувалися 25,8% покупців, при цьому показник становив в середньому 3 988 доларів.

Збільшили вартість кредитування і більш високі процентні ставки. Якщо застосувати поточну середньорічну відсоткову ставку 6,03% до середньої суми в 32 824 долари, вийде 5 278 доларів відсотка за кредит на 60 місяців, при цьому щомісячний платіж складе 635 доларів, а загальна вартість фінансування – 38 102 долари.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua