У Зеленського розповіли, як скоротять Кабмін


У Зеленського розповіли, як скоротять Кабмін

В Офісі Президента планують скоротити кількість міністерств і центральних органів виконавчої влади, що перебувають в сфері впливу міністерств. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Руслан Рябошапка.

Рябошапка заявив, що також планується скоротити кількість віце-прем’єрів “без портфелів”, які не очолюють міністерства.

“Мова також йде про скорочення центральних органів виконавчої влади, які перебувають в сфері управління міністерств”, – заявив Рябошапка.

У команді Зеленського вважають, що адміністративну реформу треба проводити, але за умови, що вона повинна виходити не з тих принципів, коли якийсь державний орган виконавчої влади створюють під конкретну людину.

“Не потрібно під людину створювати якийсь орган. Якщо є певні державницькі функції, ми повинні подивитися, які центральні органи виконавчої влади можуть забезпечити їх виконання”, – сказав Рябошопка.

За словами представника Зеленського, в разі, якщо вони не є необхідними для країни або суспільства, тоді і функцій як таких не повинно існувати.

“Держава не повинна втручатися в діяльність підприємців або громадян, тому і такого органу теж не буде існувати, – заявив Рябошапка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua