Дубілет розповів, як планує боротися з корупцією в Україні


Дубілет розповів, як планує боротися з корупцією в Україні

Співзасновник Monobank Дмитро Дубілет, який став радником тимчасового виконувача обов’язків глави СБУ Івана Баканова, заявив, що потрібно боротися не тільки з наслідками, а й з першопричинами виникнення корупції в Україні.

При цьому кращі рішення для боротьби з корупцією, на думку Дубілета, – це технології. Для прикладу він згадав один із проектів, який наразі веде.

“Один із проектів, який ми зараз ведемо, – це боротьба з рейдерством, боротьба з тим, що в реєстрах Мін’юсту з нерухомості і по бізнесу просто змінюються власники”, – зазначив Дубілет.

І додав, що це – одна з причин, “через які Україна не отримує інвестиції, чому західні банки бояться в нашу країну приходити”.

За його словами, останнім часом всі зусилля держави були спрямовані на те, щоб ще більше посилити контроль за “чорними регістраторами” – “щоб вони складали ще більше іспитів, звітів”, – підкреслив Дубілет.

Але насправді рішення проблеми, на думку Дубілета, у використанні правильних технологій.

“Причому важливо зрозуміти, що технології – це не обов’язково діджіталізація, технології – це, насамперед, правильні бізнес-процеси”, – зазначив він.

Одне із завдань, яке радник в. о. СБУ ставить перед собою, – це побудувати правильні бізнес-процеси, щоб “у СБУ було менше роботи”, підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua