0 800 307 555
0 800 307 555

У сфері фінансових технологій в Україні працює понад 100 компаній - дослідження (інфографіка)


У сфері фінансових технологій в Україні працює понад 100 компаній - дослідження (інфографіка)

В Україні в сфері фінансових технологій зараз працює понад 100 компаній, причому більше половини з них почали свою діяльність за останні три роки.

Про це повідомляється в Українському фінтех-каталозі-2019, який був представлений 15 липня в Нацбанку.

Зазначено, що в 2018 році в Україні з’явилася 21 компанія, яка працює в сфері фінансових технологій. 63% українських фінтех-компаній фінансуються виключно власним коштом і стільки ж – пройшли точку беззбитковості. 14% компаній мають штат із понад 75 осіб. 43% українських фінтех-компаній працюють на міжнародному ринку. З тих, хто працює виключно в Україні, 73% збираються в майбутньому вести діяльність і за кордоном. 82% компаній базуються в Києві.

“За нашими оцінками, тенденція до зростання фінтех-сектора в 2019 році не зміниться і на ринку з’явиться близько 20 нових компаній. Це додасть імпульсу розвитку екосистеми в цілому і приведе до збільшення зацікавленості з боку інвесторів (в тому числі міжнародних), а також до зростання кількості інкубаторів та акселераторів, які будуть допомагати молодим командам виходити на ринок”, – йдеться в каталозі.

Найпопулярнішими напрямками роботи є платежі і мобільні гаманці.

Більшість українських фінтех-компаній перебувають на стадії початку продажів або масштабування бізнесу і лише кожна п’ята компанія є зрілою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua